Dynamic Recovery

Realizacja sklepu internetowego

Zobacz realizacje
Atrapa laptopa

Przygotowanie projektu

Wygląd strony został zaprojektowany na podstawie wstępnych ustaleń z klientem. W trakcie projektowania staraliśmy się aby strona była możliwie jaknajbardziej intulicyjna.

System zarządzania treścią (CMS)

Dzięki zastosowaniu systemu CMS Wordpress klient ma możliwość samodzielnej edycji treści, grafik, galerii na stronie internetowej bez żadnych umiejętności programistycznych.

Responsywność / mobilność

Strona została przygotowana tak aby niezależnie od wielkości urządzenia wyświetlała się prawidłowo. Niezależnie czy zostanie otworzona w przeglądarce komputera, laptopa, tableta czy też telefonu.

Optymalizacja SEO pod wyszukiwarki m. in. Google

Kod strony został zaprojektowany tak aby być zgodny z obecnie obowiązującymi wytycznymi Google dzięki czemu strona bez większych problemów szybko znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Wizytowka Firmy

Strona internetowa pełni formę wizytówki, potencjalny klient posiada od razu łatwy dostęp do pełnej oferty, danych kontaktowych oraz lokalizacji.

Sklep internetowy

Oprócz funkcji wizytwki firmy na stronie można także dokonać zakupu produktów oferowanych przez właściciela strony.Dodatkowo powstały podstrony kliencie oraz koszyk.

Galeria

Popularny moduł pozwalający dodać własne zdjęcia na stronę internetową. Zdjęcia w galerii można dodawać samodzielnie z poziomu panelu administracyjnego.

Zintegrowane płatności na stronie

Po zakupie zostajemy przeniesieni do wybranej metody płatności. Właściciel strony zdecydował jakie dokładnie bramki płatności uruchomić na stronie.

Integracja z instagramem

Zgodnie z życzeniem klienta napisaliśmy skrypt pobierający zdjęcia z instagrama klienta i pokazujący je na stronie głównej.