Bieg Fair Play

Realizacja strony internetowej

Zobacz stronę Zobacz realizacje
Atrapa laptopa

Przygotowanie projektu

Wygląd strony został zaprojektowany na podstawie wstępnych ustaleń z klientem. W trakcie projektowania staraliśmy się aby strona była możliwie jaknajbardziej intulicyjna.

System zarządzania treścią (CMS)

Dzięki zastosowaniu systemu CMS Wordpress klient ma możliwość samodzielnej edycji treści, grafik, galerii na stronie internetowej bez żadnych umiejętności programistycznych.

Responsywność / mobilność

Strona została przygotowana tak aby niezależnie od wielkości urządzenia wyświetlała się prawidłowo. Niezależnie czy zostanie otworzona w przeglądarce komputera, laptopa, tableta czy też telefonu.

Optymalizacja SEO pod wyszukiwarki m. in. Google

Kod strony został zaprojektowany tak aby być zgodny z obecnie obowiązującymi wytycznymi Google dzięki czemu strona bez większych problemów szybko znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Blog

Na życzenie klienta zaimplementowaliśmy funkcję bloga. Klient posiada możliwość dodawania wpisów wraz z grafikami, katalogowania ich w kategoriach a czytelnicy mogą wpisy komentować.

Galeria

Popularny moduł pozwalający dodać własne zdjęcia na stronę internetową. Zdjęcia w galerii można dodawać samodzielnie z poziomu panelu administracyjnego.